Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Висунська громада» (код ЄДРПОУ: 04375820) був реорганізований і увійшов до складу Березнегуватської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Висунська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Березнегуватської громади

Історія Висунської школи

В 1952 році  в селі було відкрито середню школу. Її засновником була Березнегуватська районна рада депутатів трудящих (рішення № 18 від 20.05.1950 р.).

 

Фото педагогічного колективу середньої школи.1951р.

 

 

1 жовтня 1968 року в селі було велике свято – відкриття нового приміщення двоповерхової середньої школи, кошти для якої дістала депутат Верховної Ради УРСР Н.О. Стоян. Будівельники вручили учням подарунок: школу і золотий ключ до знань

 

Фото новобудови  1968р.

 

 

Висунська школа перша іменна школа в районі.  Постановою Ради Міністрів УРСР від 16 травня 1968 року Висунській середній школі присвоєно ім'я героя громадянської війни Єпіфана Іовича Ковтюха.

У березні 1968 році наказом №48 по Висунській СШ було об'єднано Висунську середню і восьмирічну школи в одну – Висунську середню школу.

Десятки років віддавали свої серця дітям учителі: Ніна Дементіївна Голокоз, Любов Андріївна Дзюба, Надія Андріївна Стародубець, Віра Андріївна Линник, Ніна Михайлівна Журко, Олександра Антонівна Усенко, Михайло Петрович Школяренко, Олександр Кузьмич Ситник, Марія Петрівна Фролова, Валентина Трохимівна Жунько.

З 1954 по 1977 рр. директором Висунської десятирічки був випускник механіко – математичного факультету Київського державного університету Микола Олександрович Костюк, заслужений вчитель Української РСР. Протягом багатьох років навчав дітей математики. Десятки випускників Миколи Олександровича улюбленою справою життя обрали формули та інтеграли.

 

Фото першого директора школи Костюка М.О.

 

 

 

Багато років керував методичною роботою вчителів фізичного виховання в районі В.Т. Самійленко. Досвідом своєї роботи він ділився з педагогами Миколаївщини. Та й було чим поділитися: на районних і обласних спортивних змаганнях висунські фізкультурники виборювали призові місця,прикрасили школу багатьма грамотами і кубками.

 

Фото спортивної команди.

 

 

З 1973 року по 1990 в школі працювала виробнича бригада, яку очолював Г.М. Левченко. Учні школи працювали на прополці соняшника, буряків, кукурудзи. Було організовано змістовний відпочинок учнів влітку

Протягом 1978 – 86 рр. у школі працював КІД «Планета». Учні вели переписку з дітьми Харкова, Одеси, Миколаєва, Києва, Білої Церкви та дружніх країн.

 

 В 1974 році відбулася зустріч учнів школи з членами київської футбольної команди «Динамо» О. Базидевичем та В. Єремєєвим

 

За час навчання в школі учні відвідали багато міст своєї Батьківщини, вивчаючи її історію. З екскурсіями учні побували в Києві, Івано – Франківську, Карпатах, Одесі, в заповіднику Асканія – Нова, Миколаєві, Черкасах, Ленінграді, Москві, Каховці, Севастополі.

 

І зараз у Висунській школі працює своєрідний колектив. В основному це вчителі – випускники даної школи. З 1997 року очолює цей колектив випускниця середньої школи, випускниця фізико – математичного факультету МДПІ ім.. В. Г. Бєлінського Любов Іванівна Євтушик. Педагогічний колектив нараховує 19 вчителів, з них 14 вчителів мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, трьом вчителям присвоєно педагогічне звання «старший вчитель».


Фото директора Висунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Євтушик Л.І.


Фото педагогічного колективу Висунської ЗОШ І-ІІІ ступенів , 2018


Школа крокує в ногу з вимогами часу – встановлено  два інтерактивних комплекси, обладнано два комп’ютерних класи. Навчання першокласників проходить відповідно до Концепції  НУШ. Проведено капітальний ремонт спортивного залу. Замінено 92% вікон.

 

Одним із пріоритетних напрямів сучасних освітніх реформ є турбота про обдаровану й талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток.

 Розвитку талантів учнів Висунської ЗОШ І-ІІІ ступенів сприяє їх участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із  навчальних предметів, міжнародному конкурсі ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,всеукраїнських та міжнародних інтерактивних конкурсах: «Колосок», «Левеня», «Кенгуру» «Грінвіч»,« Соняшник», «Sunflower» ,Історик-Юніор , «Лелека»

Система роботи школи з професійної орієнтації спрямована на обдуманий вибір професії та подальшого життєвого шляху учнів. Учні 10-11 класу навчаються за профілями філологічним та біотехнологічними.

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua