Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Висунська громада» (код ЄДРПОУ: 04375820) був реорганізований і увійшов до складу Березнегуватської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Висунська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Березнегуватської громади

День села

Дата: 06.12.2019 10:45
Кількість переглядів: 302

Висунськ – моє рідне село

 

Осіннього погожого дня, 9 листопада, висунчани відсвяткували своє свято –День села.

З самого ранку в центрі села вже було людно, йшли приготування до святкування.

Розпочалось дійство концертом, який підготували місцеві аматори.

 

Глядачі бурхливими оплесками зустрічали учасників танцювального колективу «Посмішка», в.о.керівника Гірченко Ю . Чудовими піснями порадували Афанасьєв Д. , Афанасьєва А. і  Самойленко А та пісенний колектив «Висунчанка» .

 Згадали висунчани  свою героїчну і трагічну сторінку історії, яка відбулася 100 років тому - Висунську республіку повсталих.

Учні школи Небаба Д, Бондар Є.. Галай А. та  Палій Д . підготували літературно-музичну композицію про ці події. Вшанували односельчани хвилиною мовчання всіх загиблих, які віддали і сьогодні віддають своє життя за рідну землю.

  Веселого настрою додали учасники театрального гуртка «Гримаси» Воронов Д., Цукаленко А. та Дехтярьова Д. та  аматори -театрали Мельничук Н. Д ., Кордик О.М,  Швачко С.В., Крамаренко Т.М.,які розважили веселими сценками.

 

Підходив концерт до завершення , а на подвірї вже всі готувалися до веселого ярмарку. Аромат запашної козацької каші та духм’яного шашлику закликав усіх до пригощань. Кашу готували Заєць С.А., Максимук Н.І., Олійник В.М., Артеменко О.П., Голокоз О.Б. А працівники дитячого садка «Дзвіночок» на возі з впряженими кіньми, в костюмах  з веселими піснями закликали всіх на ярмарок.

   Всі, хто охоче прийняв участь  в святковому ярмарку, щедро накрили столи і дивували всіх своєю кулінарною майстерністю та власними виробами рукоділля .

 Запальні танці стали гарним доповненням святкування. Висунчани довго  не розходились, відпочивали, танцювали.Музичний супровід та пісні звучали в виконанні Афанасьєва С.С. та Кулаковського С.П.

За святкування жителі села Висунська вдячні спонсорам в.о. директора СТОВ ім.. Т.Г.Шевченка Новицькому О.В., директору ПСП «Стоколос» Біднині С.В., голові ф/г «Перлина» Баньковському В.Г.

 « повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua